Please update your Flash Player to view content.

Rodzinne wakacje i wypoczynek nad morzem

Wspaniałe wakacje są marzeniem wielu osób. Całoroczna praca, zmęczenie i często brak czasu dla dzieci, to codzienność wielu rodzin. Urlop, który daje możliwość poświecenia czasu najbliższym, jest wyczekiwany z utęsknieniem. Wakacje z dziećmi nad Bałtykiem są okazją do nawiązania bliższych relacji z rodziną. Wczasy nad morzem polecane są również ze względów zdrowotnych – świeże powietrze pełne jodu, kontakt z przyrodą i beztroskie zabawy na plaży, zrekompensują wcześniejsze braki rodzinnej bliskości. Wybierając miejsce na wakacje rodzinne nad morzem, warto wziąć pod uwagę Kołobrzeg i noclegi w kompleksie „Aquarius”. Hotel oferuje apartamenty rodzinne, w których cztery osoby znajdą komfortowe warunki mieszkaniowe. Przestrzenne pokoje, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, sprawią, że noclegi nad Bałtykiem staną się stałym punktem rodzinnych wakacji nad morzem. Z hotelu do pięknej i szerokiej plaży jest zaledwie 280 metrów. Awypoczynek nad morzem to przecież spacery plażą, wdychanie jodu i cieszenie się słoneczną pogodą.


Dlaczego wybrać Kołobrzeg?

Ponieważ jest to piękne miasto położone na Pomorzu Zachodnim, tuż nad samym morzem i rzeką Parsętą. Znane jest z licznych ofert zdrowotnych. Podczas wczasów nad morzem do woli można korzystać z dobrodziejstw morskiego powietrza i leczniczych właściwości tutejszych wód. Poza tym rodziny, które zdecydowały się na noclegi nad morzem, mogą skorzystać z licznych atrakcji:

 

 • Spacery na molo, o długości 220 metrów, umożliwia obserwację morza i znajdujących się na nim statków i jachtów. To prawdziwe przeżycie dla dzieci, które długo będą wspominać wspólny wypoczynek nad morzem.
 • Rodziny lubiące podróże z pewnością skorzystają z możliwości rejsu na Bornholm ( również z rowerem )
 • Okolice „ Apartamentów Aquarius”, oferujące najwygodniejsze noclegi nad morzem, stwarzają okazję do aktywnego wypoczynku. Wspólny jogging, jazda na rowerze malowniczymi ścieżkami rowerowymi wzdłuż Bałtyku, gra w tenisa czy jazda na rolkach, to tylko niektóre z możliwości spędzania wakacji rodzinnych nad morzem.
 • Wakacje z dziećmi nad Bałtykiem to możliwość nauki nurkowania. Dzięki programowi PADI Discover Scuba Diving, nasi goście mogą poznać podwodny świat Bałtyku i pod okiem profesjonalnych przewodników PADI, rozpocząć przygodę z nurkowaniem.
 • Rejsy wędkarskie są oryginalną propozycją dla spędzających rodzinne wakacje nad morzem. Za niewielką opłatą można spróbować przygody wędkarskiej na pełnym morzu.
 • W Hotelu AQUARIUSSPA****** z którym jesteśmy połączeni dzieci i rodzice mogą korzystać bez żadnych limitów z pięknego kompleksu basenowego i saun. Pobyt na tarasie, zabawy w basenie rekreacyjnym z rwącą rzeką i dyszami, to doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu. Istnieje również możliwość wykupienia animacji dla dzieci a rodzice w tym czasie mogą spokojnie udać się na zabiegi SPA.
 • Noclegi nad Bałtykiem i pobyt w Kołobrzegu to także okazja do wspólnego zwiedzenia miasta i uczestniczenia w jego życiu kulturalnym. Amfiteatr kołobrzeski zapewnia możliwość spotkań z gwiazdami polskiej rozrywki, kabaretów i spektakli. A bliskość noclegu w Apartamentach Aquarius jest dodatkowym atutem.

Wybierz wakacje z dziećmi

Zarówno idealne położenie hotelu AQUARIUS SPA*****, tylko 280 m od morza, jak i znajdujący się w bliskim sąsiedztwie obiektu nadmorski park, sprawią że wczasy nad morzem, a także noclegi nad Bałtykiem zapamiętacie Państwo jako niezwykle relaksujące. Czy to ranek czy wieczór, szum fal i ptasie trele skutecznie poprawią Państwa samopoczucie.

Z nami noclegi nad morzem nabierają nowego niepowtarzalnego wymiaru. Wszechogarniający nadmorski klimat, czyste powietrze i zdrowa dawka jodu – to wszystko charakteryzuje wypoczynek nad morzem oraz noclegi nad Bałtykiem w naszym hotelu.

Jedynie 10 minut do pokonania pieszo mają nasi goście by dostać się do Ekoparku Wschodniego pełnego dębów oraz przepełnionego odgłosami ponad 80 gatunków ptaków.

Szeroka plaża

Wczasy nad morzem nie mogły by w pełni istnieć gdyby nie było plaży. Piasek przyjemnie ciepły i miękki pod naszymi stopami w czasie spaceru szeroka plażą – nikt nie jest w stanie oprzeć się jego urokowi. Specjalnie przygotowana plaża sprawi, że rodzinne wakacje nad morzem będzie bardziej przyjemny. Zobacz zdjęcia plaży!

Równolegle do plaży biegnie tu także Aleja Nadmorska, pozwalająca naszym gościom na łatwy dostęp do latarni morskiej. Godne uwagi jest tu także molo długie na 220 m umożliwiające uzyskanie pięknej perspektywy zarówno na linię brzegową jak i na jednostki pływające po tej części Bałtyku. Z Kołobrzegu wypływają także statki na Bornholm oraz luksusowe jachty – wszystko specjalnie dla Państwa (a wieczorem starannie przygotowane noclegi nad morzem).

Aktywny wypoczynek

Okolice HOTELU AQUARIUS SPA ***** to teren wręcz stworzony do spaceru czy sportowych aktywności. Ścieżki przeznaczone dla rowerów, trasy dla ludzi uprawiających jogging, nordic walking oraz dla tych, którzy preferują jazdę na rolkach. Znajdują się tu także korty tenisowe.

Scena letnia

W parku nadmorskim przylegającym do hotelu, położony jest kołobrzeski amfiteatr, który w okresie letnim gości największe polskie gwiazdy oraz jest miejscem wyjątkowych wydarzeń artystycznych: koncertów, spektakli, występów kabaretowych, imprez przygotowanych z myślą o całej rodzinie . Z nami nie przeoczysz żadnych znaczących wydarzeń rozrywkowych.

Rejsy wędkarskie
 • z portu kołobrzeg (ul. szkolna) - do mrzeżyna od 40 zł za osobę
 • z portu mrzeżyno - do kołobrzegu od 40 zł za osobę
 • rejsy 20 min. z portu mrzeżyno od 20 zł za osobę
 • rejsy 30 min. z portu kołobrzeg (ul. szkolna) od 30 zł za osobę

 

Nauka nurkowania

Nowy program PADI Discover Scuba Diving otwiera drzwi do nowej przygody. Poznajesz podwodny świat, który jest piękniejszy, barwniejszy i bardziej ekscytujący niż mogłoby ci się wydawać.

Udział w programie PADI Discover Scuba Diving to doskonały pierwszy krok w szkoleniu nurkowym PADI. Pierwsze nurkowanie wykonasz już pierwszego dnia, pod okiem profesjonalnego przewodnika PADI.

 

Jeśli wybierasz wczasy i noclegi w mieście Kołobrzeg to tylko w HOTELU AQUARIUS SPA *****.
Serdecznie zapraszamy!