Please update your Flash Player to view content.


Nieopodal Kompleksu Aquarius w Kołobrzegu, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Bałtyku, jest piękny park. Magiczny park. Każdy kto do niego wchodzi w jednej chwili czuje się o wiele swobodniej. Na skutek połączenia natury i architektury powstało tu miejsce  idealne do odpoczynku w blasku słońca oraz przy dźwięku szumiących fal. Do dyspozycji gości oddajemy  apartamenty z basenem oraz wnętrza zgrabnie łączące komfortowy klimat z elegancją wystroju. W dniu deszczowym nasze apartamenty nad morzem z basenem zapewnią Państwu spokojny i relaksujący odpoczynek. Beztroskie chwile spędzone w apartamentach nad morzem z basenem w Hotelu AQUARIUS SPA ***** w Kołobrzegu na pewno zapadną Państwu głęboko w pamięć.
AquaCenter

Jedną z flagowych atrakcji kompleksu jest AquaCenter w cześci hotelowej. Radość z korzystania z atrakcji hotelu jaki w swojej ofercie ma apartamenty z basenem  jest niesamowita. Przy pomocy masujących dysz, sztucznej rzeki oraz gejzerów wprawiamy w dobry nastrój naszych gości niezależnie od wieku. Jest tu długi na 25 m basen sportowy, bar z kolorowymi, bezalkoholowymi drinkami oraz taras z widokiem na ogród różany. Apartamenty nad morzem z basenem to jest to co nasi klienci uwielbiają.

 
Centrum SPA

W należącym do kompleksu  hotelu AQUARIUS SPA***** znajdziesz to, co najlepsze w hotelu spa. Preparaty renomowanych firm, oparte na najnowszych badaniach naukowych i bogatym doświadczeniu, pomogą zregenerować skórę twarzy oraz ciała. Bogata oferta masaży i rytuałów wprowadzi w stan relaksu i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Aquarius Spa Aquarius Spa Aquarius Spa

 
Sala fitness i siłownia

Sala fitness i siłownia - wyposażona w wysokiej klasy sprzęt siłownia oraz sala fitness, w której odbywa się gimnastyka, aerobic i jego odmiany z wykorzystaniem: hantli, piłek, stepów, taśm thera-band oraz gymsticków.

Aquarius Siłownia Aquarius Siłownia Aquarius Siłownia

 
Gastronomia

Hotelowa Restauracja Horyzont oraz Kawiarnia Wiatr i Woda przyciągną niepowtarzalną atmosferą i finezją smaków serwowanych potraw, a mistrzowska obsługa sprawi, że poczujesz się wyjątkowym Gościem.

 
Klub nocny Aquarius DISCO

Night Clubu Aquarius DISCO pokaże Ci inną stronę nocy.