Please update your Flash Player to view content.

Do Państwa wyboru oddajemy mieszkania w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku. Na całość kompleksu mieszkaniowego Zielone Tarasy Kołobrzeg składa się aż 110 mieszkań różnej wielkości (od jedno- do trzypokojowych). Apartamenty Zielone Tarasy znajdujące się na piętrze udostępniają do dyspozycji balkony, natomiast te na parterze posiadają przylegający do nich ogródek oraz osobisty taras.

Obiekt Apartamenty Zielone Tarasy jest w 100% przyjazny dla osób niepełnosprawnych, a nieoceniona w tym pomocą są aż 4 windy szybkobieżne, znacznie ułatwiające dostępność do wszystkich części kompleksu mieszkaniowego. Środki bezpieczeństwa w naszym obiekcie także są na wysokim poziomie (całodobowy monitoring; także lokali).

Wszystkie budynki w Zielone Tarasy Kołobrzeg standardowo zostały wyposażone w instalację umożliwiającą dostęp do Internetu. Dla ułatwienia użytkowania mieszkań został tu także zastosowany zdalny odczyt zużycia gazu i wody (niweluje on problem związany z możliwością nie zastania właściciela lokalu).

Oferta specjalna!
Lokal mieszkalny B30 wykończony w standardzie "pod klucz" w cenie 310.000zł!

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz Karty mieszkań na Osiedlu Zielone Tarasy ::